10434. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Udvary Pál (1900-1987): Vágtató ménes. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 29×42 cm
Photo of the item taken by : tm