10437. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Ujváry Lajos (1925-2006): Elegáns hölgy sállal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Vakkeret nélkül, 53,5x38,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert