32 000 HUF
Várdeák Ferenc (1897-1971): Három lakóhajó (uszályok, Budapesti rakpart). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fa kereteben, 30,5×41 cm. Reprodukálva a Missionart Galéria honlapján: http://www.missionart.hu/muveszek/vardeak-ferenc/. Fa keretben.