10446. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Varga Mátyás (1910-2002): Kodály, Háry János (Szegedi Szabadtéri Játékok, díszletterv), 1961. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42,5×33 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf