4 000 HUF
Vass Elemér (1887-1957): Tetők a Champs de Marson, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (22/VIII.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu kissé foltos, szélén apró szakadásokkal. 20×32 cm