Kováts Albert (1936-): Versillusztráció. Tus, papír, jelzett, Kováts Albert autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1974-ből, lap teteje papírra kasírozva, 16×16 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Belfast árnyai Glasgowban (?), Orange walk, '85. Linometszet, papír, jelzett, próbanyomat II., 21x26,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Körtvélyessy Magda (1919-2007): Táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal 1976-ból. 24x38,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Körtvélyessy Magda (1919-2007): Absztrakt táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva. 9x16 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Kutassy Imre Ferenc (1897-1984): Burjánzás. Tus, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal Dr. Soós Imre részére, lap teteje papírra kasírozva. 22×29 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.