11373. 411. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
3 darabos porcelán tétel, németjuhász, bölény, retró jelzett tányér, kopott, sérült. m:10-25cm, 21x18cm
Photo of the item taken by : karap_norbert