11272. 411. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi egy személyes porcelán reggeliző készlet (1 tányér, 1 csésze, 1 alátét) matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, tányér d: 20 cm, alátét d: 17 cm, csésze m: 8 cm, d: 11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert