11376. 411. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Vegyes porcelán tétel (Aquincum csengős angyalka, német nyuszi kisfiúval, mini vázák stb.) nagy részben jelzettek, kopottak, apró mázlepattanásokkal. m: 8,5x12cm
Photo of the item taken by : karap_norbert