11235. 411. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
Zsolnay teáskészlet, 5db csésze, 6db, alj, 1db cukortartó, 1db tejszínes, 1db kanna. Jelzett, kopott.
Photo of the item taken by : karap_norbert