12738. 412. Closed Online auction Frames
3 000 HUF
0 HUF
2 db dekoratív, régi, üvegezett, ovális fa képkeret, szövetképpel. Kissé kopott, minimális sérüléssel. Belső méret: 36x28 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf