14274. 412. Closed Online auction Music, Musical notes, Instruments
800 HUF
0 HUF
[Molnár Antal: Összhangzattan.] Bp.,[1943?], Dante, 284 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Photo of the item taken by : nagy_andras