14270.
412. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
cca 1920-40 össz. 8 db illusztrált, részben litografált borítóval rendelkező magyar, német és francia kotta: Szőke lány foxtrot; Szívem ha majd...Mississipi, angol keringő; Kész vagyok apukám stb. Részben sérült. 25×17 és 35x28 cm közötti méretekben