240 000 HUF
621,76 EUR, 685,71 USD
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütÅ‘s szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott dÃszekkel, gyöngyház rátétekkel, felsÅ‘ félkörÃves mezÅ‘ben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztÃtást igényel. m: 59 cm