800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
E[lisante] Danyko: A kínai titok. A porcellán regénye. Ford.: Gyáros László. Bp., 1948., Új Magyar Könyvkiadó. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel, kissé laza fűzéssel.