1 600 HUF
Propyläen Kunstgeschichte 3 kötete: Max Osborn: Die Kunst des Rokoko. Propyläen Kunstgeschichte XIII Berlin, 1929, Propyläen Verlag; Wilhelm von Bode: Die Kunst der Frührenaissance in Italien. Propyläen Kunstgeschichte VIII. Berlin, 1923, Propyläen Verlag. 3. kiadás. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és szakadással; Paul Schubring: Die Kunst der Hochrenaissance in Italien. Propyläen Kunstgeschichte IX. Berlin, 1926, Propyläen Verlag. Mind német nyelven, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Mind kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.