2 200 HUF
16
Sikota Győző: Herend. The art of Hungarian porcelain. III. kiadás. Gazdagon illusztrált. New York, Püski Publishing és Bp., Corvina, 1989. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. + Herend. Virágzó manufaktúra a 20. században. II. kiadás. Képes album, műtárgyleírásokkal. Veszprém, F. Szelényi Ház, 1996. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.