100 HUF
0,26 EUR, 0,29 USD
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp. 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.