17237. 412. Closed Online auction Books: Judaica
1 200 HUF
0 HUF
Révész Béla: Max Nordau élete. [Kispest, 1940,],Szerzői kiadás,(Fragó Imre-ny.), 335 p.+12 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 6 hiányzó képtáblával.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor