1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
SorsdöntÅ‘ napok... Nagyünnepi machzor. A vallási elmélyülést keresÅ‘ zsidó intelligencia nagyünnepi imádságos könyve. IV. köt.: Jom-kippur napjára. Ford.: Dr. Krausz Fülöp. Debrecen, é.n., Nagy Károly Grafikai Műintézete, 412 p. Kétnyelvű. Félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel és borÃtóval.