6 000 HUF
20
René Garraud: Traité Théorique et Pratique du Droit Pénal Francais. I-V. köt. Deuxiéme Édition. Paris, 1898-1901, Librairie De La Société du Recueil Général Des Lois et Des Arr?ts. Francia nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, hiányzó szennylapokkal, az V. kötet gerincén sérülésnyommal, de belül alapvetően jó állapotban.