17450. 412. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Voltaire: Három mese. Bp., 1919, Táltos. Korabeli félvászon kötés, címke gerincen sérült, kissé kopott borítóval, lapok felső része foltos.
Photo of the item taken by : hsz