15198.
412. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
9
Barcza Gedeon: A sakk. DEDIKÁLT! H.n., Első Kecskeméti Kiadói és nyomda-Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.