15199.
412. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.