15190.
412. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, egy papírborítón kis szakadással, egy másik papírborítón kopásnyomokkal.