17304. 412. Closed Online auction Books: Tales
1 200 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I.-II. kötet A csodaszarvas. A fekete kisasszony Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kis sérüléssel
Photo of the item taken by : tánczos_gábor