Books: Travelling, Local History Number of items: 190
2252777
15108
412
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói foltos félvászon-kötés. 2468695
15109
412
Other collectibles
Simonyi Jenő: Idegen népek közt messze földön. Útirajzok és életképek. Bp., 1912. Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötésben, hátsó borító megtörött, ajándékozási bejegyzéssel
2 800 HUF
2435238
15110
412
Other collectibles
Dezsényi Béla: Magyarország és Svájc. Javított papírkötés, kopottas állapotban.
1 600 HUF
2295826
15111
412
Other collectibles
Foller Hermann: A napsütéses Jáva. Fordította: F. Rétay Margit. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben
2252753
15112
412
Other collectibles
Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Bp., é.n. Stádium, Merített papírkötésben (előzéklap nélkül)
2435175
15113
412
Other collectibles
2 800 HUF
2545381
15114
412
Other collectibles
Budapest Statisztikai Zsebkönyve. 1959. Központi Statisztikai Hivatal Budapest Városi Igazgatósága. Bp., 1959., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2545570
15115
412
Other collectibles
cca 1942-1943 Debreceni Közigazgatási Címtár. Összeállította és kiadja: Dr. Szatai Ferenc. Debrecen,én.,Deutsch-ny., 144 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
2 000 HUF
2546265
15116
412
Other collectibles
Magyar Turista Lexikon. A-Z. Szerk.: Polgárdy Géza. Bp.,1941, Eggerberger-féle Könyvkereskedés (Rényi Károly), 231 p. + 24 t. + 1 t. (kihajtható térkép.) Fekete-fehér fotókkal, térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza fűzéssel.
3 000 HUF
2550548
15117
412
Other collectibles
B. Studer: Über die natürliche Lage von Bern. Programm auf di fünfundzwanzigste Stiftungsfeier der Hochschule Bern ; 15. November 1859. Bern, 1859., Stampflische Buchruckerei, 2+24 p.+1 (Karte der Umgebung der Stadt Bern, 27x26 cm.) Német nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, a borítón 1859-1860-as bejegyzésekkel.
1 600 HUF
2526088
15118
412
Other collectibles
1979 Kecskemét Széchenyiváros Állandó Kertészeti Kiállítás és Szabadidő Központ. (Területfelhasználási terv.) Kecskemét, 1979., Bács-Kiskun m. Tervező Vállalat, 1+13+2 p.+4 (kihajtható képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés.
1 600 HUF
2495793
15119
412
Other collectibles
Mowat, Farley: A jégsivatag népe. Univerzum könyvtár. Bp., 1965, Kossuth. Rosemary Kilbourn fametszeteivel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035