15006.
412. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. VII. Magyarország II. köt.: Az Alföld. Bp., 1891, Magyar Királyi Államnyomda, XIV+656 p+1 (Csíkósok a hortobágyi pusztán, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Nagyon gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott és kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.