15007.
412. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. köt.: Csehország. (II. rész.) Bp., 1896, M. Kir. Államnyomda, XII+680 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült gerinccel, kissé kopott és sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.