Amerikai Egyesült Államok 1984. "XXIII. Nyári Olimpiai Játékok Los Angeles 1984" Br emlékérem szett (24xklf) eredeti, kissé kopottas dísztokban (31mm) T:1 USA 1984. "Games of the XXIIIrd Olympiad Los Angeles 1984" Br commemorative medallion set (24xdiff) in original, somewhat worn display case (31mm) C:UNC
Ausztrália 1956. "Az ausztrál vívócsapat olimpiai jelvénye" aranyozott Br kitűző (25x16mm) T:2 Australia 1956. "Olympic Badge of the Australian Fencing Team" gilt Br pin (25x16mm) C:XF
Ausztria 1953. "X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. "X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953" gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt
Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" Br olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:1- Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" Br olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU
Brazília 1977. "I. Nemzetközi Vízilabda Torna - Brazília - Brazil Sportszövetség / Oktatási és Kulturális Minisztérium - Nemzeti Sporttanács" aranyozott fém érem füllel (40x66mm) T:2 Brazil 1977. "Ist International Waterpolo Competition - Brazil - Brazilian Sport Association / Ministry of Education and Culture - National Sports Council" gilt metal medal with ear (40x66mm) C:XF