10644.
412. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, Olaj, vászon, sérült, kopott, sérült keretben. 38x46cm