50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Gaál József (1960-): Kegyetlen színház, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/50. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Paszaprtuban. 73×48 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/50.