10315. 412. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
17
0 HUF
Rácz András (1926-2013): Ratosnya (Răstoli?a), Erdély, 1956. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Vakráma nélkül. 45x54 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert