40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Udvary Pál (1900-1987): Kikötő (Balatonpart?). Olaj, vászon, javított. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fa keretben. 50x70 cm