11587. 412. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Kínálótál, szoszié, porcelán, jelzett, nemesi korona és monogram: HM?, kopott, d: 25,5cm, 26x12,5cm
Photo of the item taken by : nagy_andras