70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Régi német 12 személyes étkészlet, 12 db leveses tányér, 12+2 előételes tányér, 12+2 főételes tányér, 3 db nagy ovális tál, 1 db nagy kerek tál, 1 leveses tál fedő nélkül, 1 db szószos, 1 db porcelán kanál, kézzel festett, jelzett: KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin - berlini királyi porcelángyár) , kopásnyomokkal