Number of items: 399
2566678
11351
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán haját fonó nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
8 000 HUF
2566707
11352
412
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 8,5×11 cm
12 000 HUF
2566718
11353
412
Other collectibles
Zsolnay csellózó fiú, jelzett, kopott, sérült, m:21cm
6 000 HUF
2572397
11354
412
Other collectibles
2db Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm
2 400 HUF
2571550
11355
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
2 000 HUF
2571210
11356
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András)
2 000 HUF
2571207
11357
412
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm
2 800 HUF
2570693
11358
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm
8 000 HUF
2570690
11359
412
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
5 000 HUF
2570684
11360
412
Other collectibles
Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, h:14,5 cm
6 000 HUF
2570632
11361
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
6 000 HUF
2395390
11362
412
14000
Other collectibles
Zsolnay térdelő akt, festetlen porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m