Number of items: 399
2346588
11363
412
Other collectibles
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12 000 HUF
2526410
11364
412
Other collectibles
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm
18 000 HUF
2572810
11365
412
Other collectibles
Zsolnay fehér mázas porcelán kalapos kisfiú, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm
1 600 HUF
2386523
11366
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 6,5 cm
1 600 HUF
2521453
11367
412
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül
2 000 HUF
2567449
11368
412
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2567450
11369
412
Other collectibles
18 000 HUF
2572013
11370
412
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan 25,5 cm
10 000 HUF
2572015
11371
412
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm
5 000 HUF
2571885
11372
412
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
4 000 HUF
2571881
11373
412
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
6 000 HUF
2571880
11374
412
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m