11623. 413. Closed Online auction Antique
10 000 HUF
9
0 HUF
Ezüstözött alpakka, szecessziós kínálótál, jelzett (Henniger), kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, 36x20cm
Photo of the item taken by : karap_norbert