12103. 413. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
0 HUF
Ezüstözött alpakka kis méretű füles kínáló, domborműves díszítéssel, festett zöld üvegbetéttel. Jelzett, kopott, d: 7 cm, m: 6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert