12102. 413. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
0 HUF
Fedeles fűszertartó kanállal, üveg, alpakka, fa. A kanálon jelzéssel (Wellner), kopásnyomokkal, a fedélen kisebb sérülés, m: 14 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert