14507.
413. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1920-40 össz. 4 db kotta: Kész vagyok apukám, Az Orlov operett 3 felvonásban stb. Részben lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel.