Szerető fia Péter. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943. Páger Antal, Bordy Bella, Somlay Artúr szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Írta: Szabó Sámuel, Fendrik Ferenc. Erdélyi-Kárpát Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérülésekkel, részben javított szakadásokkal, hiányokkal. Bánky filmjét 1943-ban, két héttel a bemutatója után levették a mozik műsoráról. Ritka! 98×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with tears and damages.
Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("It's a date"), lithograph on paper, with damages, spotty.
Őrség a békén. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1950 körül. Író: Gorbatov. Rendezők: Grigorjev és Fidelova. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Olvashatatlan jelzéssel a litográfián. Gáti litográfia. Sérült, jobb alsó sarkában hiányos. Hajtásnyomokkal. 84×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, lithography on paper.
Baleset ellen védekezz! Ne fejszével, hanem horoggal rabold az ácsozatot. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Sérült. 63x48 cm