17080.
413. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.