5 000 HUF
Julier Ferenc: A világháború magyar szemmel 1914-1918. A Magyar Szemle Könyvei VII. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. 3 kihajtható melléklettel. Kiadói egészvászon kötés, a borító kis kopásnyomokkal, a borító egy apróbb sérüléssel.