Horváth, Hilda: Külföldi szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from all over Europe. Szerk.: Ch. J. Blase. Ford.: Charles Kiddle. Bp.-Békéscsaba, 2016, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (300/278.) példány. + Horváth, Hilda: Magyar szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from Hungary. Szerk.: Ch. J. Blase. Ford.: Charles ...
Magyarországi miniatúrák. Szerk.: Dr. Veres Gáborné. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Egészoldalas, színes illusztrációkkal, ötnyelvű bevezetővel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott kiadói karton dísztokban.