1 000 HUF
Magyarországi miniatúrák. Szerk.: Dr. Veres Gáborné. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Egészoldalas, színes illusztrációkkal, ötnyelvű bevezetővel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott kiadói karton dísztokban.