17132.
413. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 200 HUF
Kulik, Jakob Philipp: Lehrbuch Der Höheren Analysis. I. Band: die Algebra enthaltend. Prag, 1843, Kronberger und Rziwnatz, I-II, V-XVIII, 388 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, volt könyvtári példány, foltos lapokkal, hiányzó címlappal.