1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
5 db szocialista tanulmány egy kötetben: Révész Ferenc: Szabadságeszme a magyar irodalomban; Hatvany Lajos: Ahány párt, annyi Ady; Révész Ferenc: Maxim Gorkij; Paul Lafargue: Marx Károly; Fejtő Ferenc: József Attila, az útmutató. Bp., é.n. (cca 1948), Népszava. Félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a címlapon bélyegzővel, bejegyzésekkel.