3 000 HUF
PetÅ‘fi album. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló. Hornyánszky Viktor szÃnnyomataival illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés. Kissé piszkos, de sérülés nélkül